Doprava ZDARMA do neděle (21.7.2024) pro produkt Fíčura powerbank!

O nás

Vítejte na stránce “O nás” mého e-shopu! Jsem rád, že jste se tu zastavili.

Můj e-shop Fíčura neboli ficura.cz jsem založil v roce 2023. Jsem obyčejný kluk, ale mám velké sny. Chci něco dokázat a změnit svět, alespoň trochu, k lepšímu. Proto jsem se rozhodl začít plnit mé poslání a založeil jsem tento e-shop.

Můj cíl? Ulehčit lidem každodenní život. Proto se snažím nabízet ty nejlepší produkty, které vám mohou pomoci. Spokojený zákazník je pro mě na prvním místě. Chci, aby každý zákazník, který u mě nakoupí, byl maximálně spokojený.

Každý produkt, který najdete na mém e-shopu, je tu s cílem vám usnadnit život. Pečlivě vybírám jen ty nejkvalitnější a nejpraktičtější věci, které vám mohu nabídnout.

Pokud něco do e-shopu pustím, sám to musím využívat každý den, pořádně produkt otestovat a být s ním maximálně spokojen. Pokud nesplní mé požadavky a mé vysoké standardy... nepustím ho do e-shopu.

Doufám že produkty pomůžu i vám :-)

Na celý "projekt" Fíčura jsem sám. Sám si spravuji e-shop, dělám reklamy, veškerý marketing, balím zásilky, komunikuji se zákazníky a ostatní. Občas mi s něčím menším pomůže přítelkyně, za což jsem jí nesmírně vděčný.

Děkuji, že jste tu se mnou, a doufám, že vám budu moci nabídnout něco, co vám skutečně pomůže.

S pozdravem,

Martin Toufar - zakladatel e-shopu