Doprava a platba

Doprava a platba

Poštovné zdarma při objednávce nad 2 000 Kč.

Doprava a expedice

O přijetí vaší objednávky vás budeme informovat emailem do 15 minut od odeslání objednávky. Objednané zboží pro vás zabalíme a pošleme neprodleně po obdržení objednávky, obvykle do 16:00 každý den od podnělí do pátku ( ovšem může nastat výjimka max do 48hodin). Při odesílání vás o expedici zboží budeme informovat emailem. Doručení balíku můžete očekávat  během 1-4 pracovních dnů po ČR a během 2-6 pracovních dnů po SK.

Způsoby doručení

Svoji objednávku si můžete nechat doručit po celé České republice i po celém Slovensku. Jako způsob dopravy můžete zvolit osobní odběr na partnerském odběrném místě sítí Zásilkovna nebo můžete zvolit doručení na vaší adresu Zásilkovnou.

Osobní odběr v síti Zásilkovna

Objednávku si můžete nechat doručit na více než 9 000 odběrných míst v partnerské síti Zásilkovna.

  • Objednávku můžete sledovat online.
  • O doručení objednávky na odběrné místo budete informováni mobilní aplikací, informační SMS nebo e-mailem, od této chvíle máte 7 dní na vyzvednutí.
  • Objednávku můžete vyzvednout díky heslu obsaženém v mobilní aplikaci, informační SMS nebo e-mailu.
  • Lhůtu k vyzvednutí si můžete prostřednictvím SMS prodloužit až na 21 dní.

Nebo si zásilku zaslat přímo na vaší adresu.

Převzetí a reklamace - pokud je zjištěna při přebírání zásilky závada, poškození či nekompletnost zásilky, je nutné ihned na místě sepsat s obsluhou výdejny zápis o škodě (obsluha je povinna jej mít u sebe), který podepíšou obě strany a příjemce si ponechá u sebe jeho kopii. Na pozdější reklamace způsobené přepravou nebude brán zřetel!


Platba

Vaši objednávku můžete uhradit dobírkou (pouze u doručení na vaši adresu) při přebírání zásilky, bankovním převodem, nebo on-line přes platební bránu GoPay, ve které najdete online platbu kartou a rychlé online platby vybraných bank, Apple Pay, Google Pay či odloženou platbou pomocí platební aplikace Klarna.

  • On-line platební kartou díky platební bráně GoPay (+Apple Pay, Google Pay atp.): zdarma
  • Bankovním převodem (č. účtu: 2802549862/2010): zdarma
  • Dobírka: 39 Kč

 

Dobírka

Lze použít pouze u objednávek na adresu, nikoli na výdejní místa Zásilkovny!

Objednávku zaplatíte hotově (nebo platební kartou přímo řidiči) při převzetí balíku.

U společnosti Zásilkovna objednávku zaplatíte přímo na výdejním místě, hotově nebo platební kartou. Upozorňujeme, že některá výdejní místa nepřijímají platební karty, sledujte tedy informace uvedené u vámi zvoleného výdejního místa. Dobírku je možné uhradit i kartou skrze aplikaci, poté si balík už jen vyzvednete.

Dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč.

Ceny

ČR Zásilkovna Výdejní místo, Z-Box, AlzaBox  79 Kč
ČR Zásilkovna domů 99 Kč
SK Zásilkovna Výdejní místo, Z-Box, AlzaBox  99 Kč
SK Zásilkovna domů 119 Kč