Udáváme testem naměřenou kapacitu! Ne tu, co je na obalu...

V dnešní době, kdy se společnosti často soustředí na zisk a rychlý prodej, je stále vzácnější najít podnik, který klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka. Jsme hrdí na to, že patříme k těm, kdo se nebojí vynaložit čas a úsilí na to, aby naši zákazníci byli naprosto spokojeni s našimi produkty.

Jedním z našich základních principů je transparentnost. Víme, že mnoho z vás si vybírá powerbanky na základě jejich kapacity, ale můžeme se spolehnout na to, že hodnota uvedená na obalu vždy odpovídá skutečnosti? Bohužel, mnoho společností se obává odkrýt skutečné kapacity svých powerbank, čímž vystavují zákazníky riziku nečekaných překvapení.

V našem e-shopu jsme se rozhodli postavit se tomuto trendu proti a přijmout zodpovědnost za transparentnost. Každou naši powerbanku testujeme a naměřenou kapacitu uvedeme přímo v názvu produktu. Proč? Protože věříme, že zákazníci mají právo vědět, co kupují, a měli by mít jistotu, že naše produkty budou plně odpovídat jejich potřebám.

Náš proces testování není pouze formální záležitostí. Každý model testujeme s pečlivostí a pozorností na detaily. Přesně měříme její výkon a zajišťujeme, že informace, které poskytujeme, jsou zcela přesné. Takto se snažíme eliminovat jakékoli nejistoty nebo rozpaky, které by naši zákazníci mohli mít.

Pro nás je největší odměnou spokojený zákazník. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy založené na důvěře a spolehlivosti. Pokud jste s našimi powerbankami spokojeni, jsme rádi, že jsme splnili svůj cíl.

Takže.

Pokud od nás koupíte powerbanku, kde v názvu uvádíme 7 500 mAh, opravdu se jedná o námi testovanou kapacitu při napětí 3,7V. Pro zjištění kapacity pro 5V tedy stačí vzoreček:

X mAh (3,7V) / 5 x  3,7 = X mAh (5V)

Tedy ze 7 500 mAh máme u naší Fíčura poweranky přesnou kapacitu 5550 mAh (Touto kapacitou nabijeme baterii telefonu).

Ztráta při vybíjení, nabíjení a pod. už je zde započtena (je to ztráta 5-30%, kterou 99% prodejců neuvádí). U našich powerbanek Fíčura je toto finální REÁLNÁ kapacita, kterou opravdu dostanete. (U 99% prodejců byste museli ještě započítat již zmíněnou 5-30% ztrátu). Více o tématu relálné kapacity powerbanek zde.

Děkujeme, že jste si vybrali naše produkty a věříme, že s nimi budete naprosto spokojeni. Pokud máte jakékoli otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

PS: Netestujeme každou jednotlivou powerbanku, ale každý model, který máme, prochází tímto a mhoho dalšími testy.

S pozdravem, Fíčura