Naše powerbanky testujeme!

Naše powerbanky testujeme a měříme od rychlonabíjecích protokolů po nabití různých kapacit telefonů.

V dnešní době, kdy se společnosti často soustředí na zisk a rychlý prodej, je stále vzácnější najít podnik, který klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka. Jsme hrdí na to, že patříme k těm, kdo se nebojí vynaložit čas a úsilí na to, aby naši zákazníci byli naprosto spokojeni s našimi produkty.

Jedním z našich základních principů je transparentnost. Víme, že mnoho z vás si vybírá powerbanky na základě jejich kapacity, ale můžeme se spolehnout na to, že hodnota uvedená na obalu vždy odpovídá skutečnosti? Bohužel, takto powerbanky nefungují. společnosti se obávají odkrýt skutečné kapacity svých powerbank, čímž vystavují zákazníky riziku nečekaných překvapení. Tedy napíší do názvu kapacitu powerbanky, která je uvedena na obale a tím to hasne. Jak jsme již zmínili, takto powerbanky opravud nefungují... Ano, kapacita baterie v powerbance bude mít zmíněnou kapacitu, ale baterie v powerbance má 3,7V a při nabíjení telefonu se využívá 5V. Tedy už jen z tohoto hlediska např. baterie s kapacitou 10 000 mAh má reálnou kapacitu 7 400mAh. (10 000 x 3,7 / 5) A při tomto a dalších procesech se ztrácí 10-30% z této kapacity (záleží na kvalitě powerbanky). Finální kapacita powerbanek s touto hodnotou bude ve výsledku tedy cca 5 000 - 6 000 mAh. Více o tomto tématu zde.

A proto my ukazujeme vždy na dvou příkladech telefonů, kolikrát jsme schopni naši powerbankou daný telefon nabít. 

Náš proces testování není pouze formální záležitostí. Každý model testujeme s pečlivostí a pozorností na detaily. Přesně měříme její výkon a zajišťujeme, že informace, které poskytujeme, jsou zcela přesné. Takto se snažíme eliminovat jakékoli nejistoty nebo rozpaky, které by naši zákazníci mohli mít.

Pro nás je největší odměnou spokojený zákazník. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy založené na důvěře a spolehlivosti. Pokud jste s našimi powerbankami spokojeni, jsme rádi, že jsme splnili svůj cíl.

Děkujeme, že jste si vybrali naše produkty a věříme, že s nimi budete naprosto spokojeni. Pokud máte jakékoli otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

PS: Netestujeme každou jednotlivou powerbanku, ale každý model, který máme, prochází tímto a mhoho dalšími testy.

S pozdravem, Fíčura